E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Patrik Treni. talent

Etiketim: Patrik Treni. talent

Patrik Treni, talenti me “këmbën” e Ronaldos që bindi PSG-ën (VIDEO)

Të kesh talent në Shqipëri mund të mos mjaftojë për të krijuar një karrierë të madhe dhe për t’u bërë një futbollist profesionist i...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com