E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Partizani

Etiketim: partizani

Partizani josh tifozët me çmime të ulëta

Këtë të martë dalin në shitje biletat për ndeshjes e mesjavës mes Partizanit dhe Skënderbeut. Klubi i kuq njofton se për këtë takim çmimet...

Dy gola të ngjashëm, Vllaznia dhe Partizani bëjnë paqe në 45...

Vllaznia dhe Partizani nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 1-1 në pjesën e parë. Të dyja skuadrat do të shënon dy gola...

Lajm fantastik nga Partizani, Aldo Teqja pritet të lërë spitalin

Disa ditë më parë futbolli shqiptar dhe klubi i Partizanit në veçanti mori një lajm tronditur, pasi portieri i dytë, Aldo Teqja ra nga...

Lerda: Kartoni i kuq nuk ishte, luajtëm më mirë me 10...

Trajneri i Partizanit, Franco Lerda është shfaqur shumë i nervozuar pas barazimit ndaj Teutës, duke u shprehur se gjyqtarët po gabojnë në ndëshkimin me...

KATEGORIA SUPERIORE/ Ndalen Tirana dhe Partizani, Skënderbeu fiton ndaj Luftëtarit

Pas triumfit në derbi, partizani rikthehet me këmbë në tokë, duke mos shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj Teutës. Nën një atmosferë...

Lerda: Ndjenjë e çuditshme të luash pa tifozë, të ruajmë vazhdimësinë

Fitorja në derbi i ka dhënë një tjetër shtysë Partizanit, që nuk e ka nisur mirë kampionatin. Trajneri Franco Lerda, në konferencën për shtyp...

Partizani reagon: Po bëhemi subjekt i Disiplinës, dënimi i padrejtë

Partizani pasi u njoh me vendimet e Komisionit të Disiplinës, e ka konsideruar këtë vendim të padrejtë. Ata shtojnë se janë gati për bashkëpunim...

Kukësi “luan tenis” me Shkumbinin, Partizani dhe Luftëtari bëjnë detyrën

Sot janë zhvilluar 3 ndeshjet e kthimit të fazës së 1/16-ave në Kupën e Shqipërisë, teksa Kukësi, Partizani dhe Luftëtari kanë bërë detyrën në...

Partizani denoncon dhunën në derbi: Akte terroriste, mund të ndodhte një...

Klubi i kuq ka reaguar fortë dhe ashpër mbi dhunën e shkaktuar përpara fillimit të derbit, Tirana-Partizani duke e konsideruar sjelljen e tifozëve të...

Lerda: Fitorja për tifozët dhe presidentin, atmosfera më pëlqeu

Trajneri i Partizanit, Franco Lerda u shfaq mjaft i kënaqur për triumfin në derbin e kryeqytetit ndaj Tiranës, duke ja dedikuar tifozërisë dhe presidentit...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com