E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Partisë Socialiste

Etiketim: Partisë Socialiste

Kongresi i PS, frymëzim për MEME në rrjetet sociale

Kongresi i sotëm i Partisë Socialiste, i zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza”, me regji qëndrore dhe me punonjës të administratës të ardhur nga rrethet,...

Opozita rrëzon propozimin e Ramës. PD-LSI: Me ty s’ka më zgjedhje!

Nga kongresi i Partisë Socialiste, Edi Rama bëri një gjysmë propozim për daljen nga kriza ku e ka futur vendin, qeverisja e tij. Në një...

Deputeti i PS-së: Ne e kënaqim popullin

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni e cilëson si të papërgjegjshme deklaratën e përfaqësuesit të Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, i cili të martën tha...

Balla: S’ka krizë kushtetuese. Opozita maksimumi proteston edhe 2-3 herë!

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kundërshton deklaratat e presidentit Ilir Meta, i cili një ditë më parë foli për krizë politike,...

Me kë do të garojë PS-ja nëse opozita bojkoton zgjedhjet? Ja...

Deputeti i Partisë Socialiste Musa Ulqini deklaroi gjatë një interviste për Televizioni Fax Neës se partia që ai përfaqëson është pro dialogut, pasi vetëm...

Pamjet/ Pas Klosit, edhe deputeti socialist kalon mes tymueseve dhe protestuesve

Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Stërkaj është përplasur me protestuesit e opozitës. Në mes tymuesve, Stërkaj ka kaluar për të hyrë në Parlament. Është dashur ndërhyrja...

Ndreu e pranon publikisht: Protesta e sotme ishte e mirë!

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, Pjesë nga debati:  Ndreu: Pak që më ke futur këtu që janë...

Djegia e mandateve, Balla: Sjellje e paprecedentë, opozita e gatshme për...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaron se Prokuroria Speciale Anti-Korrupsion (SPAK) ka hyrë në rrugë të mbarë, pasi një numër...

Bojatisi Ramën, Deputetja e PS: Paloka fyen gratë deputete

Deputetja e Partisë Socialiste, Elona Gjebrea ka folur në studion e Report Tv, lidhur me masat e marra për të parandaluar incidente në protestën...

Balla: Sali Berisha vizën ta kanë hequr shqiptarët dhe Amerika!

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka deklaruar se sjellja e sotme në sallën e Parlamentit është shprehja më kuptimplotë se...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com