E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Partisë Socialiste

Etiketim: Partisë Socialiste

Malltezi i përgjigjet Ballës: Është e gjatë rradha e atyre që...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar në rrjetet sociale një dokument ku pretendon fitimin e një gjyqi ku përballë...

Ulsi Manja i përgjimeve për vjedhjen e votave do drejtojë komisionin...

Kryesia e Partisë Socialiste ka vendosur që Komisionin hetimor Parlamentar kundër presidentit Ilir Meta ta drejtojë Ulsi Manja, i cili është edhe kryetar i...

Akuzat për korrupsion, ish-deputeti PS më 1 korrik para gjykatës

Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën paraprake për ish deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çukon dhe 5 të hetuarit e tjerë...

Rama do kërkojë edhe shkarkimin e presidentit të Maqedonisë së Veriut!

Kryeministri Edi Rama, deputetë dhe drejtues të Partisë Socialiste duket se kanë humbur çdo sens realiteti. Kulmi i marrëzive të Ramës dhe PS ka...

Çahet grupi parlamentar i PS: Mos ndiqni Edi Ramën në aventurën...

Deputeti i Partisë Socialiste, Gjetan Gjetani u ka bërë thirrje kolegëve të tij në Partinë Socialiste që të mos votojnë kërkesën për shkarkimin e...

Balla, takime në Gjermani për integrimin

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla shoqëruar nga deputeti Ervin Bushati, filloi sot paradite nje seri takimesh intensive ne Parlamentin Gjerman...

PS çel zyrtarisht fushatën, Balla paralajmëron opozitën

Hapjen e fushatës elektorale të Partisë Socialiste e bëri kreu I grupit parlamemntar të kësaj partie, Taulant Balla. Ai deklaroi se këto zgjedhje do...

Pas Ramës, edhe Balla kërcënon opozitën: 30 qershorin nuk e luan...

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi sot se kushdo që do të prekë procesin zgjedhor të 30 qershorit do të...

Dorëheqja e Strache në Austri, Balla: Të largohet dhe Basha

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas dorëheqjes së liderit të djathtë të FPO, Heinz-Christian Strache në Austri pas publikimit...

Taulant Balla: Gazetarët e Bild, jo profesionalë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke ju referuar shkrimit të gazetës më të madhe gjermane Bild, deklaroi në emisionin Open se...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com