E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Partia Agrare Ambientaliste

Etiketim: Partia Agrare Ambientaliste

Kompensimi i prodhimeve bujqësore, PAA 4 kërkesa Ministrisë

Partia Agrare Ambientaliste i ka dërguar një letër Minsitrisë së Financave në lidhje me ndryshimet ligjore të TVSH për produktet bujqësore. Përmes një postimi...

Agron Duka: Fermerët të mos hedhin në rrugë produktet e tyre,...

Partia Agrare Ambientaliste ka zhvilluar sot një takim me strukturat e kësaj force politike në Lushnje. Kreu Agron Duka tha se ka nisur organizimi...

Agron Duka “ndez motorët” për zgjedhjet lokale 2019: Kemi përgjegjësinë e...

Nga Shkodra, Partia Agrare Ambientaliste, ka nisur përgatitjet për zgjedhjet lokale të 2019, në takim me strukturat e kësaj force politike në këtë qark....

Moti i keq/ Reagon edhe PAA: Ja 6 masat për t’i...

Partia Agrare Ambientaliste, që prej mëngjesit të 1 dhjetorit, po ndjek nga afër situatën e krijuar nga moti i keq, dhe gjithë ekipi i...

Themeluesit e PS Lakrori e Legisi në Konventën e PAA

Partia Agrare Ambientaliste e Shqipërisë zhvilloi sot punimet e Konventës së gjashtë në Pallatin e Kongreseve. Me moton “Koha për Zgjidhje”, PAA çeli konventën...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com