E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Partia Agrare Ambientaliste

Etiketim: Partia Agrare Ambientaliste

Kompensimi i prodhimeve bujqësore, PAA 4 kërkesa Ministrisë

Partia Agrare Ambientaliste i ka dërguar një letër Minsitrisë së Financave në lidhje me ndryshimet ligjore të TVSH për produktet bujqësore. Përmes një postimi...

Agron Duka: Fermerët të mos hedhin në rrugë produktet e tyre,...

Partia Agrare Ambientaliste ka zhvilluar sot një takim me strukturat e kësaj force politike në Lushnje. Kreu Agron Duka tha se ka nisur organizimi...

Agron Duka “ndez motorët” për zgjedhjet lokale 2019: Kemi përgjegjësinë e...

Nga Shkodra, Partia Agrare Ambientaliste, ka nisur përgatitjet për zgjedhjet lokale të 2019, në takim me strukturat e kësaj force politike në këtë qark....

Moti i keq/ Reagon edhe PAA: Ja 6 masat për t’i...

Partia Agrare Ambientaliste, që prej mëngjesit të 1 dhjetorit, po ndjek nga afër situatën e krijuar nga moti i keq, dhe gjithë ekipi i...

Themeluesit e PS Lakrori e Legisi në Konventën e PAA

Partia Agrare Ambientaliste e Shqipërisë zhvilloi sot punimet e Konventës së gjashtë në Pallatin e Kongreseve. Me moton “Koha për Zgjidhje”, PAA çeli konventën...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...