Ballina Etiketimet Parrullat

Etiketim: parrullat

Fshihen parrullat provokuese në kalanë e Himarës

Kalaja e Himarës vetëm para pak ditësh ra pre e parrullave antishqiptare. Këto mbishkrime “Himara, tokë greke”, “Kacifas i pavdekshëm”, tanimë janë fshirë nga muret...

Çfarë po ndodh në Tiranë? Policia ‘pushton’ rrugët të fshijë parrullat....

Historia përsëritet. Nuk është filmi “Lulekuqet mbi mure”, por jemi në Tiranën e 2017. Policia e Shtetit ka zbarkuar rrugicave të Tiranës...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com