Ballina Etiketimet Parlamenti pa opozitën

Etiketim: Parlamenti pa opozitën

Parlamenti pa opozitën, miratohet shtesa në buxhet për organet e drejtësisë

Edhe këtë të enjte opozita nuk u paraqit në Parlament, por ndryshe nga javët e tjera PD me aleatët e saj nuk zhvilluan as...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...