Ballina Etiketimet Parashikimi i motit

Etiketim: parashikimi i motit

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një...

Edhe sot reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira që do të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit. Sipas Meteoalb, temperaturat do...

Parashikimi i motit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm ku do të kemi reshje dhe stuhi shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë...

Rikthehen stuhitë e shiut, rrezik për përmbytje. Ja parashikimi i motit...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm ku do të kemi reshje shiu të cilat do të intensifikohen gjatë pasdites...

Vazhdojnë reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm që do të sjellë reshje shiu herë pas here. Sipas Meteoalb, temperaturat do të...

Rikthehen reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me alternime vranësirash por që do të sjellin reshje lokale shiu në...

Ulen ndjeshëm temperaturat, ja parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

Ulen ndjeshëm temperaturat, ja parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com