E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Parashikime

Etiketim: parashikime

Horoskopi ditor, e shtunë 19 tetor 2019

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 19 tetor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Horoskopi për ditën e shtunë 21 shtator 2019

Dashi Dashuria: Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme, tranziti i Venusit...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 shtator 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të...

Horoskopi ditor, e enjte 5 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte 5 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi i së dielës, 21 korrik 2019

Dashi Mund të përballeni me ndryshime dhe transformime të rëndësishme, kështu që duhet të veproni. Kush ka mundësi për të firmosur një marrëveshje afatgjatë, nuk...

Horoskopi ditor, e enjte 4 korrik 2019

Dashi Jeta juaj ne çift, ne përgjithësi do jete e mbrojtur nga planetët. Do kaloni momente shume te këndshme edhe pse pa shume pasion. Plutoni...

Horoskopi ditor, e shtunë 4 maj 2019

DASHI Sot, do të reagoni nga diçka që do t’ju vijë e papritur, pasi kërkon më shumë motivim nga ana juaj. Në aspektin afektiv, do...

Horoskopi, e mërkurë 1 maj 2019

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 1 maj 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi, e martë 30 prill 2019

Dashi - Ndryshimet brenda një grupi që ju jeni pjesë mund të ndikojnë thellësisht tek ju sot. Ndoshta grupi po vërshon në një drejtim të...

Horoskopi, e dielë 28 prill 2019

Dashi Ka gjasa të përballeni me probleme financiare, ndaj tregoni shumë kujdes me shpenzimet gjatë ditës. Do të ishte mirë nëse këtë të diel fokusoheni...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com