E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Parashikime

Etiketim: parashikime

Horoskopi ditor, e enjte 4 korrik 2019

Dashi Jeta juaj ne çift, ne përgjithësi do jete e mbrojtur nga planetët. Do kaloni momente shume te këndshme edhe pse pa shume pasion. Plutoni...

Horoskopi ditor, e shtunë 4 maj 2019

DASHI Sot, do të reagoni nga diçka që do t’ju vijë e papritur, pasi kërkon më shumë motivim nga ana juaj. Në aspektin afektiv, do...

Horoskopi, e mërkurë 1 maj 2019

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 1 maj 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi, e martë 30 prill 2019

Dashi - Ndryshimet brenda një grupi që ju jeni pjesë mund të ndikojnë thellësisht tek ju sot. Ndoshta grupi po vërshon në një drejtim të...

Horoskopi, e dielë 28 prill 2019

Dashi Ka gjasa të përballeni me probleme financiare, ndaj tregoni shumë kujdes me shpenzimet gjatë ditës. Do të ishte mirë nëse këtë të diel fokusoheni...

Horoskopi, e shtunë 29 prill 2019

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 27 prill 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 prill 2019

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, ku duhet të mundoheni që të rikuperoni energjinë dhe humorin. Ditët në vijim...

Horoskopi ditor, e enjte 28 mars 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku bëni mirë që të mendoheni para se të flisni, në mënyrë që të shmangni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 mars 2019

Dashi Do të ndiheni pak të lodhur dhe nën stres, për shkak të ngarkesës në punë dhe angazhimeve të shumta. Duhet të mundoheni të rikuperoni...

Horoskopi, e dielë 17 mars 2019

Dashi Nuk do jeni shume te kthjellet sot për atë qe duhet te bëni ne jetën ne çift dhe do debatoni here pas here me...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...