E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Paradë mode

Etiketim: Paradë mode

Asambleja e PS, zonjat në paradë mode (FOTO)

Ka përfunduar mbledhja e Asamblesë e PS-së, e mbajtur në ambjentet e pallatit të Kongreseve. Disa ndryshime të rëndësishme në rang qarku janë bërë...

Paradë mode në Tiranë, modelet shqiptare sfilojnë në vitin 1956

Janë publikuar pamjet e rralla të një parade mode të organizuar në Tiranë në vitin 1956. Me finesë vajzat dhe fëmijët sfilojnë para publikut me...

“Paradë mode” para Parlamentit, si ishin veshur sot deputetet në seancë...

Debatet e tonet e ngritura ndonjëherë deri me fjalë fyese, nuk janë të vetmet gjëra që ndodhin në Kuvend. Stili i veshjes së deputetëve...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...