E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet PAOK

Etiketim: PAOK

Mihaj: Një ditë besoj se do të jem kapiten i Kombëtares!

Enea Mihaj është një ndër lojtarët më premtues të Kombëtares sonë. Mbrojtësi, i cili luan për kampionët e Greqisë, PAOK, në një intervistë të...

Kaçe rikthehet te Paok, udhëton me kampionët e Greqisë në Holandë

Paok do të nisë nga 1 korriku përgatitjet për sezonin e ri. Kampionët e Greqisë do të kenë një sezon shumë impenjativë që do...

Mbrojtësi i kombëtares transferohet te kampionët e Greqisë

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj në sezonin e ri do të jetë pjesë e kampionëve të Greqisë, Paok. 20 vjeçari do të lërë...

Gjesti i mrekullueshëm i PAOK-ut për kapitenin Vieirinha në ditën e...

PAOK i Selanikut siguroi sot titullin kampion pas plotë 34 vitesh, por përveç festës spektakolare ra në sy një gjest shumë emocionues, pak para...

VIDEO/ Athina në flakë, tifozët e AEK dhe PAOK shkatërrojnë makina...

Dy muaj nga dita kur ndeshja PAOK-AEK nuk përfundoi për shkak të incidenteve, dy skuadrat do të përballen sërish sot. Finalja e Kupës së Greqisë,...

Hyri me pistoletë në fushë, presidenti dhe klubi i PAOK marrin...

Federata Greke e Futbollit ka njoftuar sanksionet për PAOK-un dhe presidentin e saj për episodet e dhunës në ndeshjes ndaj AEK-ut në kampionat. Sfida...

Hyri i armatosur në fushën e lojës, shpallet në kërkim presidenti...

Presidenti i klubit grek të PAOK-ut, Ivan Savvidis, është shpallur në kërkim nga policia pas incidentit në ndeshjen e luajtur dje kundër AEK. 58-vjeçari...

Prapaskena/ Pasi hyri me pistoletë në fushë, presidenti i PAOK nuk...

Çmenduritë nuk kanë të sosur në kampionatin grek të futbollit. Siç u raportua gjatë mbrëmjes të së dielës, presidenti i PAOK u fut në...

Kaçe shumë pranë kalimit te Panathinaikos, mungon vetëm firma

Ergys Kaçe është shumë pranë transferimit te skuadra e Panathinaikos. Mesfushori i kombëtares sonë shumë shpejt mund t’i bashkohet një nga klubeve më të...

Kaçe drejt transferimit te Panathinaikos, braziliani Moledo zhbllokon akordin

Ergys Kaçe mund të transferohet te skuadra e Panathinaikos. Mesfushori i kombëtares sonë është drejt largimit gjatë merkato së janarit nga ekipi i PAOK-ut,...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com