E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Panucci

Etiketim: Panucci

Vjen Hyka, Panucci kërkon impenjim maksimal ndaj Lihtenshtejnit

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet eliminatore të Botërorit kundër Lihtenshtejnit dhe Maqedonisë. Në ditën e tretë të përgatitjeve...

Përjashtimi/ Zbardhet telefonata e Panuccit me Sokol Cikalleshin. Ja biseda…

Pak orë përpara se trajneri i ri i Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, të dilte para mediave për të komentuar listën e lojtarëve të grumbulluar...

Panucci “show”, plas gallata në kombëtare, humor me lojtarët gjatë darkës

Trajneri i Kombëtares Christian Panucci u shfaq shumë i ashpër në konferencën për shtyp, teksa është shprehur se shqiptarët do ta mbajnë mend për...

Kombëtarja, Panucci: Telefonata e Cikalleshit më bëri ta lija në shtëpi....

Trajneri i ri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në një konferencë për shtyp sot përpara takimeve me Lihteshtejn dhe Maqedoninë, tha se ka grumbulluar...

Panucci flet për të rinjtë e ekipit kuqezi: Besoj se…

Ka mbërritur në Tiranë pasditen e së dielës, për grumbullimin e tij të parë si trajner i Shqipërisë, Christian Panucci. Pak ditë më parë...

Panucci e nis me “dorë të rëndë”, lë jashtë liste Xhakën...

Kombëtarja edhe pse me tranjer të ri, Christian Panucci, ka ende "hijen" e ish-tranjerit Ganni De Biasi. Kuqezinjtë duhet të mësohen se Taulant Xhaka,...

FOTO/ Panucci me mision në Gjermani, vëzhgon këtë kuqezi

Trajneri i kombëtares, Christian Panucci, vijon turin e tij nëpër Europë për të takuar nga afër lojtarët kuqezi që aktivizohen gjatë kësaj periudhe me...

Një yll i ri po lind për kombëtaren, pëlqehet nga Panucci

Goli ndaj Liverpulit duket se e ka vendosur në një tjetër dimension. Tashmë, Kejdi Bare ka një përgjegjësi apo detyrë shumë të rëndësishme; të...

Panucci e kthen në Kombëtare por ja çfarë i ndodh Xhakës

“Derisa të jetë trajner Xhani De Biasi, unë nuk kthehem më në Kombëtaren shqiptare të futbollit”. Kështu ka deklaruar Taulant Xhaka, mesfushori i cili...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...