E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Panik

Etiketim: panik

Shqiptarja që shpëtoi nga tërmeti në Itali, falenderon Zotin!

Një tërmet i fuqishëm ku mbetën të vrarë mbi 20 persona dhe dhjetëra të tjërë të plagosur ka goditur Italinë qendrore në orët e...

Qeveria Gjermane: Kemi prova që Turqia mbështet Shtetin Islamik

Turqia është akuzuar për mbështetjen që i jep Shtetit Islamik dhe grupeve të tjera islamike në të gjithë Lindjen e Mesme. Kjo akuzë e...

Ushtari i ISIS tradhton grupin, rrëfen vendet Europiane që do sulmohen

Harry Sarfo, i cili ka lindur në Gjermani por është rritur në Britani të Madhe, tha se komandantët e ISIS duan për të kryer...

”Harroni çantat, shpëtoni kokat dhe hidhuni”(VIDEO)

Momente tmerri kanë përjetuar pasagjerët, teksa në panik bërtisnin e po shihin që avioni ku ata ishin, u përfshi nga flakësh. Ngjarja ka nodhur në Dubai....

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...