E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Panik

Etiketim: panik

Panik e frikë në ajër, avioni i nisur nga Zyrihu bën...

Panik dhe frikë për 173 pasagjerët e një avioni që ishte nisur nga Zyrihu për në aeroportin e Nishit në Serbi. Avioni me të...

“Tradhëti të BE-së”, akuza Europës ndaj lëvizjes së lirë dhe tregut...

Ballkani Perëndimor, kërkon anëtarësimin në BE por blloku ka marrë një goditje mbi lëvizjen e lirë dhe të tregut të punës. Këto të dyja...

Banorët në panik, merr flakë një makinë në Kashar

Një mjet është djegur tërësisht mesditën e kësaj të premteje në aksin Tiranë-Kashar. Referuar hetimeve, flakët janë shkaktuar nga një defekt teknik i mjetit,...

Panik në Paris, makina përplas disa ushtarë

Disa ushtarë francezë kanë mbetur të plagosur pasi janë përplasur në rrugë nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në zonën veriperëndimore të Parisit, rreth...

“Çmenden” mediat serbe: Shqiptarë të armatosur do zbarkojnë në kufi, ja...

Shërbimet informative të Serbisë kanë marrë informata se ka rrezik nga nxitja e tensioneve ndërmjet Serbisë e Maqedonisë në të cilat do të përfshiheshin...

Korçë/Flakët shkrumbojnë 4 banesa, banorët në panik

Situata me zjarret po rëndohet, ku katër banesa janë djegur në fshatin Sheqeras të Korçës, ndërsa shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të...

Kush po provokon “Luftën e 3 Botërore”? Njerëzit do…

Inteligjenca artificiale është shkaktarja e një luftë të tretë botërore, sipas themeluesit të Alibaba, Jack Ma. "Revolucioni i parë teknologjik shkaktoi Luftën e Parë...

Panik, ISIS kërcënon Ballkanin

Shteti islamik kërcënon të vrasë serbë, kroatë dhe tradhëtarë të muslimanëve në Ballkan në paralajmërimin e tij më të fundit ndaj rajonit, publikuar në...

Parashikimi i frikshëm i “Anonymous”: Qytetarët të fundit që…(VIDEO)

Anonymous ka paralajmëruar botën që të përgatitet për një luftë të re, mes tensioneve midis SHBA-së dhe Koresë së Veriut. Aktivistët përmes një video...

Ish-banori i Big Brother në rrezik për jetën! Panik në avion...

Ish-banori i Big Borther Albania, Ervin Sinjari u gjend sot në një situatë paniku. Ai njihet si një nga djemtë donzhuanë i cili jjetën e...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...