Ballina Etiketimet Panik

Etiketim: panik

Panik për rënien e Facebook-ut dhe Instagramit, përdoruesit lajmërojnë policinë

Dy rrjetet më të mëdha sociale, Facebook dhe Instagram kanë rënë së funksionuar gjatë pasdites së djeshme duke krijuar panik dhe vështirësi në logimin...

Zjarr me përmasa të mëdha në një pallat katër katësh, panik...

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në orët e vona të mbrëmjes së lënë pas, në një pallat në Korçë. Rreth orës 23:13...

Banorët në panik, “shi” gurësh në Torovicë

Banorëve të Torovicës u ka mbetur vetëm që t’i luten Zotit t’i shpëtojë nga mali dhe zemërimi i natyrës. Gurë të mëdhenj vazhdojnë të...

Panik në Moskë, “UFO-t” shfaqen në qiell

Në pamje të parë duket si një disk flutures alienësh por nuk është ashtu. Mijëra qytetarë në Moskë janë bërë dëshmitarë të një fenomeni...

Paniku në Radhimë, i kërkuari hap zjarr mbi policinë pasi shkojnë...

Pak minuta më parë u dëgjuan disa të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli...

Të shtëna armësh dhe panik në koncertin e Eminem. Reperi frikëson...

Pas koncertit ku u përmend Nicki Minaj, performanca e radhës e Eminem-it është vënë sërish në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për mirë....

Dhjetëra shtëpi të dëmtuara nga tërmeti në Vlorë, banorët kalojnë mbrëmjen...

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.8 ballë tronditi Vlorën mbrëmjen e djeshme. Epiqendra e tërmetit ishte 23 km në juglindje të Vlorës, ose...

Panik i kotë, çanta afër zyrës së BE-së doli bosh (FOTO)

Një çantë e dyshimtë është gjetur përballë Qendrës së Informit të BE-së në Tiranë, pranë Pallatit të Kongreseve, ka rezultuar fals. Policia ka arritur në...

Përmirësohet gjendja e vëllait të Osmanit, shikoni pamjet e momenteve të...

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur sot në Korçë, teksa pas shënimit të Muzakës, vëllai i Tefik Osmanit ka rënë nga tribuna gjatë festimit...

Panik në Europë, vidhet kamioni me 34 mijë litra lëndë kimikate

Vjedhja e kamionit që besohet të ketë rreth 34,000 litra kimikate, është duke shkaktuar shqetësim në Europë. Ngjarja ka ndodhur në Blegjikë, dhe policitë...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...