E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Pandeli majko

Etiketim: Pandeli majko

Albin Kurti, kafe me Ramën dhe Majkon në Bllok

Kryeministri shqiptar dhe kryetari i Partisë Socialiste të Shqiperisë, Edi Rama, i shoqëruar ish-kryeministri dhe deputeti Pandeli Majko, kanë pushuar në zonën e Ish-Bllokut...

Braçe pro zgjedhjeve?: S’na duhet qeveria pa drejtësinë

Pas deputetit Pandeli Majko, i cili hodhi tezën e zgjedhjeve të parakohshme nëse nuk kalon reforma në drejtësi, një tjetër deputet mbështet çuarjen e...

Të lumtë okllai-a Pandeli Majko!

Nga Ylli Dylgjeri - Nuk arrita ta ndjek dot sonte (mbrëmë) ne Top-Story, z. Majko. Me fal Pandi. Rutina e pasdites ma humbi shfaqjen që...

Blushi dhe socialistët lakuriq

"Për këtë nuk flet përshembull as Pandeli Majko, të cilit rregullat demokratike të PS së dikurshme i dhanë mundësinë që në moshën 30 vjeçare...

Pandeli Majko: Po krijohet brezi i ri i politikanëve shqiptarë

Shënime për një fotografi… Nga Pandeli Majko SHENIM 1: Fotografia e Gjyqit Special ne mars te 1945-es te le pa fjale jo vetem per kendveshtrimin profesional...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com