E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Pamjet

Etiketim: Pamjet

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër në stadiumin “Arena Kombëtare”, zbulohen...

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga punimet që po zhvillohen në stadiumin “Arena Kombëtare”.   Tashmë në të ka...

VIDEO/ Dalin pamjet e arrestimit të dy shkodranëve të shumëkërkuar në...

Pas një aksioni të ndërmarrë sot pasdite në bashkëpunim nga FNSH-ja, RENEA, Policia e Tiranës dhe ajo e Shkodrës, u bë e mundur arrestimi...

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar nga 4 grupe...

Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa  27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave...

VIDEO +18/ Ky është momenti i ekzekutimit me 14 plumba i...

Këto janë momentet e fundit të jetës së Arben Bilalit, i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derë të shtëpisë. Në pamjet filmike të siguruara...

Moti i keq, Rama nxjerr pamjet: Pranë njerëzve për të lehtësuar...

Prej ditësh moti i keq dhe temperaturat e ulëta kanë përfshirë të gjithë vendin, duke sjellë edhe vështirësi në zona të shumta. Kryeministri Edi Rama...

VIDEO/ Pa maska në kokë vrapojnë pas vrasjes, dalin pamjet e...

ABC News publikon pamjet e dy autorëve të vrasjes në Laprakë, pas kryerjes së krimit. Ata janë dy të rinj, që largohen me vrap...

Tragjedia me 6 të vdekur në Itali, dalin pamjet

Pesë të mitur dhe një nënë që shoqëronte vajzën e saj humbën jetën gjatë një rrëmuje në një diskotekë në Ancona. 35 të tjerë kanë...

Sherret mes bandave në Angli, pamjet shokuese të përplasjes së rivalit...

Pamjet shokuese po trondisin çdo ditë e më tepër Anglinë pasi rrugët e qyteteve janë kthyer në një arenë ku bandat lajnë hesapet me...

Dalin pamjet e aksidentit tragjik, me dy të vdekur në “kthesën”...

"Report Tv" ka arritur te siguroje pamjet e aksidentit tragjik të një dite më parë ku mbetën të vdekur 8-vjeçarja Esmeralda Ndreu si dhe 57-vjeçari, Ramazan...

Martohet moderatorja Jona Spahiu, ja pamjet nga festa

Martesa e saj u përshpejtua për shkak se është shtatzënë, por kjo nuk e pengoi që të organizojë një festë tradicionale. Mbrëmjen e së dielës...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com