Ballina Etiketimet Pamela Anderson

Etiketim: Pamela Anderson

Pamela Anderson heq dorë nga flokët bjonde dhe kthehet në një...

Pamela Anderson, aktorja e cila gjithnjë është evidentuar nga flokët bjond dhe pamja e saj shumë tërheqëse, ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik. Atë...

Pamela Anderson e shkatërruar: Kam jetuar në një gënjeshtër

Aktorja Pamela Anderson duket se ka gjetur një mënyrë për të marrë ‘hak’ ndaj sjelljeve të të ish të dashurit të saj Adil Rami. Ajo...

Pamela Anderson, në Canne me një shoqërues joshës, djalin Brandon

Një kavalier i veçantë për Pamela Anderson, që gjatë galase tradicionale të AmfAR në Canne, është prezantuar në krah me djalin e saj Brandon...

Pamela Anderson shpërthen pas arrestimit të Assange:Trump, frikacak toksik

Aktorja e njohur e “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë britanike dhe ekuadoriane, pas arrestimit të themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange dhe e quajti Donald...

Pamela lëshon një mesazh e zhveshur: ”Asnjë nuk është i ndershëm”

Pamela Anderson ka zgjedhur një foto provokuese dhe të nxehtë (që ka marrë mijëra shikime) për të lëshuar një mesazh ku denoncon gënjeshtrat. Pa mbathje...

Ndahet çifti i njohur

Pamela Anderson dhe Adil Rami i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Pas rreth 1 viti aktorja dhe modelja kanadeze me famë botërore është sërish...

Futbollisti i propozoi për martesë, Pamela Anderson i jep fund lidhjes...

Aktorja Pamela Anderson ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies së saj me kampionin e botës, francezin Adil Rami, sipas portalit “TMZ”. Mediat sigurojnë se...

Pamela tregon “listën”: Nga Stallone deri tek…Putin (FOTO)

“I vetëm, një burrë nuk mund të plotësojë kërkesat dhe dëshirat e një femre”. Ky është parimi i Pamela Anderson. Ka patur “romanca” të...

Pamela Anderson zbulon se si i dashuri i saj po e...

Pamela Anderson  ka folur rreth periudhës së saj të menopauzës dhe romancës në lulëzim me të dashurin më të vogël në moshë. 50-vjeçarja është...

50-vjeçarja që s’njeh plakje

Pavarësisht 50 viteve që rëndojnë mbi supet e saj, Pamela Anderson tregon edhe një herë se ka linja të mrekullueshme trupore. Këtë e demonstrojnë edhe...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com