Ballina Etiketimet Paloma

Etiketim: Paloma

U tha se është lidhur me një femër, reagon “Paloma” (Foto)

Para disa ditësh aktorja e njohur meksikane Silvia Navarro, e cila u bë shumë e njohur në Shqipëri falë rolit si “Paloma” në telenovelën...

“Paloma” lë pa fjalë ndjekësit, prezanton të dashurën e saj të...

Aktorja meksikane Silvia Navarro, e njohur për rolin e “Palomës” në telenovelën “Kur ti të jesh e imja” duket se ka lënë pa fjalë...

“Kur zihemi, merr të ëmën në telefon”, gazetarja shqiptare i nxjerr...

Gazetarja  e njohur shqiptare, Rudina Demneri, e njohur për publikun si Paloma ka qenë ftuar ditën e djeshme në “Ftesë në 5” ku ka...

Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness tallet...

Gazetarja Rudina Demneri e cila njihet nga të gjithë me emrin ‘Paloma’  i është rikthyer sërish ekranit. Teksa intervistonte njërëz në rrugë për rubrikën ‘Fiks...

Paloma: Nuk ia vura unë bombën shkollës në Tiranë

Gjatë intervistës së saj në PopCulture, Paloma sqaroi edhe lajmin e publikuar disa ditë më parë në portale, në të cilat aludohej se ajo...

Ju kujtohet Paloma e Diegos? Ja si duket ajo sot

Aktoren e telenovelave Silvia Navarro e njohim të gjithë për rolin e saj si Paloma në serialin “Kur ti të jesh e imja”. Ajo...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com