Ballina Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

“I shpifur, i pështirë!” Paloka sulmon Ramën: Leviz me 30 makina...

Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar përmes një shenimi në faqen e tij në facebook pas një ceremonie në selinë e qeverisë. “Del përpara kamerave...

Edi Paloka: Rama të arrestojë kriminelin e lidhur me PS që...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka kërkoi sot nga ministria e Brendshme dhe kryeministri Edi Rama që të arrestojë personin E.P. që kërcënoi me...

Përplasjet në KZAZ, Paloka: Rama dhe Lleshaj po sillen si krerët...

Nënkryetari i PD Edi Paloka deklaratë për mediat akuzoi kryeministrin Edi rama dhe ministrin Sander Lleshaj që po shpërdorjnë Policinë e Shtetit. Në një dalje...

Paloka fton shqiptarët në protesten e të premtes: I çmenduri duhet...

Nënkryetari demokrat Edi Paloka u ka bërë thirrje shqiptarëve për një pjesmarrje masive në protestën e radhës të organizuar nga opzita. “Nuk mund të lejojmë...

Paloka kërcënon Ramën: Do largohet kur të ndjejë rrezikun e kokës...

Partia Demokratike është e vendosur se largimi i kryeministrit Rama është i panegociueshëm. Nënkryetari i PD, Edi Paloka, i ftuar në studion e lajmeve...

Arrestimi i Klevis Balliut/ “Çdo mënyrë për të shporrur Ramën është...

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së, ka bërë një reagim të fortë lidhur me arrestimin e ish-deputetit demokrat Klevis Balliu. Këtij të fundit iu komunikua masa...

Paloka: Policët po mbrojnë kreun e krimit, Edi Rama

Nenkrytari demokrta ka filura nga kombinta ku është bashkë më qindra banorë të unazës pasi duisa prej tyre jane dnalura nga policia. “Policët janë duke...

Gaz lotsjellës banorëve të Bregut të Lumit, reagon ish-deputeti Paloka

Ish-deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar pas sulmit të policisë në zonën e bregut të Lumit ku është përdorur edhe gaz lotsjellës për të...

Paloka jep mesazhin e Bashës nga Brukseli

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka mbyllur protestën e opozitës. Në mungesë të kreut të PD-së, Lulzim Basha, Paloka ndan edhe mesazhin e tij...

Paloka thirrje policëve në protestë: Kjo rrugë nuk ka më kthim

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, ka theksuar sot nga protesta përpara parlamentit se “kjo rrugë nuk ka më kthim!”. Ndërkohë u ka drejtuar një...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com