Ballina Etiketimet Palmat

Etiketim: Palmat

Vasili: Rama përgjegjësi për shkatërrimin e autostradës. Ja arsyeja

Bllokimi për herë të parë i autostradës Tiranë-Durrës për më shumë se 20 orë, për Petrit Vasilin, erdhi si shkak i projekteve të kryeministrit...

Bukuri që vret! Përmbytja nga…

Të gjithë e kujtojmë 8 nëntor e viti 2016, ku u përmbyt autostrada dhe bizneset e mëdha, e njëjta situatë si këto përmbytje. Asokohe,...

Përse nuk e thotë kush që autostrada u përmbyt prapë nga...

Përmbytja e autostradës Tiranë-Durrës ka ndodhur përsëri prej projektit të mbjelljes së palmave, i cili ngushtoi ose i mbylli fare kanalizimet. Kjo është një...

Ikin palmat e autostradës, Bashkia Tiranë do t’i zëvendësojë me pisha,...

Bashkia e Tiranës planifikon që të zëvendësojë deri në fund të këtij viti palmat me pisha në segmentin e autostradës Tiranë Durrës, nga mbikalimi i Kamzës...

FOTO/ Shmanget një tragjedi në Vlorë. Ja çfarë ka ndodhur në...

Palmat që janë në anë të rrugës në Vlorë janë tharë prej kohesh dhe si pasojë kanë ndodhur shumë incidente. Ato kanë rënë mbi makina,...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com