E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Pallati

Etiketim: pallati

Ra nga kati i 12-të i pallatit, ndodh mrekullia me 13-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi ku një 13-vjeçare ka rënë nga kati i 12 i një pallati. Fatmirësisht, ajo ka arritur...

Video+Foto/ Shpërthimi i pallatit në Poliçan – Xhaçka: U eliminua rreziku...

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka njoftoi se xhenierët e FA hodhën në erë një pallat 5-katësh në Poliçan. Sipas njoftimit të ministres, xhenierët e FA...

“Flitet për shumë të vdekur”, shembet brenda pak sekondave pallati në...

Një pallat me 14 apartamente brenda është shembur në Maltepe, të Stambollit ku për pasojë dyshohet se një person ka humbur jetën dhe 4...

Gazi shkatërron pallatin, viktima, të plagosur dhe të “humbur”

Të paktën tre persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur, ndërsa fati i 79 të tjerëve mbetet i panjohur pasi një shpërthim...

Një familje në Librazhd kërcënon se do të hidhen nga pallati

Një familje me 5 anëtarë në Librazhd kërcënon se do të hidhet nga kati i 8 i një pallati. Shkaku dyshohet të jetë konflikti që...

Zjarr në pallatin 4 katësh në Itali, humb jetën çifti, 40...

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur gjatë natës në qytetin e Reggio Emilia në Itali. Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një pallat 4 katësh...

Pallati në rrezik, prej 6 muajsh asnjë masë

Gjashtë muaj pas rrëshqitjes masive të dherave situata në lagjen Kodra e Shtufit në Gjirokastër është e pandryshuar. Pallati 8-katësh është ende i mbuluar...

Banorët nuk paguajnë lekët për ashensorin, administratori e bllokon

Një 65-vjecar, administrator i një pallati në Lezhë është ndaluar dhe ndaj tij janë referuar materialet në Prokurori, pasi është denoncuar nga banorët. Policia ka...

I ikën gruaja nga shtëpia, shqiptari tërbohet nga xhelozia dhe lyen...

Një 41-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi ka shkaktuar panik e ankth për disa ore tek banoret e një pallati në Pontedera,...

Si po ndërtohet 7 metra larg bregut të detit pallati 8...

Edhe pse u tha se nuk do të lejoheshin ndërtimet afër bregut të detit në qytetin e Sarandës është duke u ndërtuar një pallat...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com