E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Pallati i Brigadave

Etiketim: Pallati i Brigadave

Diplomatja franceze: Zgjedhjet e 30 qershorit, të çuditshme. Ambasadorët s’duhet të...

Ambasadorja e Republikës Franceze në Shqipëri, Christina Vasak ka shprehur ktiktika mbi sjelljen e kolegeve te saj ne vend. Në një fjalim që ka mbajtur...

Pallati i Brigadave hap të shtunën dyert, tridhjetë punime artistike do...

Një nga monumentet e historisë dhe peizazhit urban i kthehet publikut si një nga pikat më të rëndësishme të atraksionit ambiental, historik, monumental dhe...

Rama: Parku i Pallatit të Brigadave i hapur për publikun

Kryeministri përmes një statusi në Facebook njofton se prej kësaj të shtune, Parku i Pallatit të Brigadave do të jetë i hapur për publikun....

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com