Ballina Etiketimet OSSHE

Etiketim: OSSHE

Njoftimi zyrtar i OSSHE/ Ja zonat që do të jenë pa...

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë dy ditëve në vazhdim, më datat 12-13 korrik. Sipas njoftimit të OSSHE, ndërprerja do të jetë...

Taksa e banesës, PD: 3.2 mln euro, në llogaritë e drejtorit...

Partia Demokratike akuzon qeverinë Rama se po abuzon me taksën e banesave, një taksë e shtuar për xhepat e shqiptarëve në qeverinë e drejtuar...

Mega aksion, 51 në pranga për vjedhje energjie

Një aksion i OSHEE-së, ka vënë në pranga 51 abonentë për vjedhje të energjisë elektrike. Kontrollet e OSHEE-së janë fokusuar tek ato fidra ku...

Kërcënoi rojën e OSHEE, arrestohet 44-vjeçari

Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes së një dite më parë në zyrat e Drejtorisë Rajonale të OSHEE në Fier, i cili kanosi policin...

“Beteja” me motin e egër (FOTO)

Situata e furnizimit me energji elektrike paraqitet e qëndrueshme, në raport me 24 orët e fundit, me përmirësim në masën 70%. Ndërprerjet e energjisë...

Kavajë, qytetari qëllon me armë zjarri grupin e OSHEE

Gjatë ushtrimit të detyrës për kontrollin dhe verifikimin në terren të abonentëve, sot rreth orës 16.00, grupi i punes së OSHEE, Drejtoria Rajonale Durrës,...

OSHEE, rikthehet energjia elektrike në pjesën më të madhe të vendit

Energjia elektrike është rikthyer në shumë nga zonat ku mungonte prej ditës së djeshme. “Falë punës intensive në terren nga punonjësit e Operatorit të Shpërndarjes...

Divjaka pa energji elektrike (FOTOLAJM)

Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës....

OSHEE do të ndërpresë energjinë në disa zona të Tiranës

OSHEE-ja ka njoftuar se sot do t'u ndërpresë energjinë elektrike disa zonave në Tiranë: "Për shkak të remontit nga ana e OST në N/St Rajonal...

Durrës, nga 08:00-16:00 qyteti pa ujë, shkak punimet e OSHEE

Qyteti i Durrësit edhe sot do të ketë probleme me ujin e pijshëm nga ora 8:00 në orën 16: 00. Sipas UKD-së, shkak është...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com