E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet OSHEE

Etiketim: OSHEE

OSHEE: Tirana pa drita, zonat ku do të ketë ndërprerje të...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datë 18 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE...

Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, më 14 tetor (e hënë), do të stakohet energjia në disa zona...

Dy ditë pa drita në Tiranë. Ja zonat dhe oraret

Të premten dhe të shtunën në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. OSHEE njofton se do të ketë ndërprerje në disa zona të...

Stakohet energjia në Tiranë/ Ja zonat që nuk do kenë drita...

OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, ndërprerja vjen...

Nesër pa drita këto zona të Tiranës, OSHEE njofton oraret e...

Në disa zona të Tiranës, ditën e marte, 1 tetor, nuk do të ketë energji elektrike. Lajmin e bën me dije OSHEE, në një...

Punime në rrjet, OSHEE njofton ndërprerje dritash në Tiranë dy ditët...

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet 18...

Nesër dhe pasnesër 6 orë pa drita, zonat dhe oraret

OSHEE njofton se edhe ditë e nesërme dhe pasnesër, zona të tëra në Tiranë do të mbeten për gjashtë orë pa energji elektrike. Kjo...

Rimbursimi i bizneseve nga OSHEE, Sevrani: Fatura, 2.2 mln lekë, si...

2.2 mln lekë është vlera totale që Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike do u kthejë bizneseve të lidhur në tensionin 35 kv, të...

OSHEE: Zonat që do të mbeten pa drita me 2 dhe...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, në kuadër të rikonstruksionit të kabinave elektrike njofton se në datat 2 dhe 3 shtator do të ketë...

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike nesër dhe pasnesër. Ja zonat...

OSHEE ka njoftuar se vazhdon puna për rikonstruksionin e kabinave dhe njofton qytetarët se në disa zona do të ketë ndërpreje të ernergjisë elektike. Ndërpretja...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com