E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Orët e gjata

Etiketim: Orët e gjata

Orët e gjata dhe të lodhshme në punë do të “shkatërrojnë”...

Shumica prej nesh besojmë se puna e lodhshme dhe orët e gjata në punë do të rrisin performancën tonë dhe sa më shumë të...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...