E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Opozita e re

Etiketim: opozita e re

“Opozita e re” e përçarë për zgjedhoren/ Hajdari: Nuk vëmë kushte....

Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet...

Rama nuk i beson as “opozitës së re”, PS ndryshon formulën...

Për të shmangur “surprizat” e pakëndshme të minutave të fundit, që do të çonin në ndonjë bllokim të ndryshimeve të Kodit Zgjedhor, Partia Socialiste...

Batuta e Salianjit për Gjonin dhe “opozitën e re”: Jeni bërë...

Debati me tone të larta gjatë emisionit të mbrëmshëm “Open” mes ish-deputetit të PD-së, Ervin Salianji dhe deputetit të ''opozitës së re'', Ralf Gjoni...

Dy grupet e reja shkelën rregulloren e Kuvendit

Në seancën e djeshme të Kuvendit, u krijuan dy grupet e reja parlamentare, me deputetët që pranuan të bëheshin të tillë pas djegies së...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com