Ballina Etiketimet Operacionet

Etiketim: operacionet

Franca kthen 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5...

Vijonë në Rinas, operacionet e përbashkëta të riatdhesimit të shtetasve shqiptarë të cilëve u është refuzuar azili në vendet e BE-së. Sot u kthyen 29...

Operacionet dhe arrestimet në Shqipëri, reagon ambasadori i BE-së

Pas operacioneve të djeshme të Policisë së Shtetit, përqëndruar në disa qytete të vendit vjen reagimi i ambasadorit të BE-së, në vendin tonë, Luigi...

Tepelenë dhe Lezhë – Dy operacione antidrogë, sekuestrohen 54 kg kanabis,...

Një sasi prej 54 kilogramë kanabis sativa janë sekuestruar në dy operacione të ndryshme në Tepelenë dhe në Lezhë, ndërsa në pranga janë vënë...

Ministri Tahiri i përgjigjet akuzave të PD: Sukseset tona nuk mund...

Seanca plenare e kësaj të enjteje ka vijuar me një debat mes kreut të grupit të PD, Edi Paloka dhe ministrit të Brendshëm, Saimir...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com