Ballina Etiketimet Olti Dulçe

Etiketim: Olti Dulçe

Vrasja e avokatit grek, 4 shqiptarë në gjyq, një në arrati....

Katër shtetas shqiptarë dalin sot para trupit gjykues, të akuzuar për vrasjen e avokatit të njohur grek, Mihalis Zafeiropoulos, më 12 tetor të vitit...

Të burgosurit shqiptarë bëjnë për “ujë të ftohtë” gjyqtarët grekë

Të burgosurit shqiptarë në Greqi, Arbër Bako dhe Olti Dulçe kanë braktisur sallën e gjyqit, pasi më parë janë përplasur verbalisht me gjykatësit. Ata...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com