E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Olta Gixhari

Etiketim: Olta Gixhari

FOTO/ Olta Gixhari “çmend” meshkujt, publikon mesazhet sekrete: Dua të të...

Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend. Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e saj sensuale dhe...

Ngjashmëri e “frikshme”, si rrallë herë Olta Gixhari publikon foton surprizuese...

Bjondja simpatike Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më seksi në vend. Aktorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale ku...

A do pranoje një rol ku të dilje nudo?! Olta Gixhari...

Olta Gixhari është një nga aktoret më të përfolura e lakmuara në mediat rozë. Me një sërë rolesh në kinematografi dhe teatër, Gixhari ka ngjitur...

Rrëfehet Olta Gixhari: Ja tipi i mashkullit që kërkoj

Mediat kanë shkruar shpesh për jetën private të Olta Gixharit herë duke u bazuar në situata të vërteta e herë duke ngritur aludime. Momentalisht Olta...

Olta Gixhari foto me aktorin e njohur turk

Olta Gixhari është një nga aktoret më të përfolura e të lakmuar në mediat rozë. Me një seria rolesh në kinematografi dhe teatër ka ngjitur...

Fansat shpërthejnë ndaj Olta Gixharit: Shisni b*thën tek greku

Ditën e djeshme Olta Gixhari u shpreh e indinjuar  pasi emri i saj ishte përfshirë në një skandal si përfituese parash nga Greqia. Për ketë...

“Mori 12 mijë euro nga Athina”, reagon Olta Gixhari: Dikush do...

Në listën e personave që qarkullon këto ditë nëpër media, sit ë paguar nga qeveria greke, është edhe emri i aktores Olta Gixhari. Përfshirja e...

FOTO/ Olta Gixhari na prezanton me mamanë dhe ka një pyetje...

Këto ditë të fundit të Prillit ajo po i kalon në qytetin e Korçës! Mendoni, se zhegu dhe vapa përvëluese e Tiranës, e kanë...

Olta Gixhari godet sërish, i tërbon të gjithë /FOTO

Kohët e fundit aktoren bukuroshe Olta Gixhari e kemi parë në sete të ndryshme fotografike. Më të fundit ajo e ka publikuar gjatë këtyre ditëve...

FOTO/ Olta Gixhari çmend shqiptarët, e zhveshur pa sutjena në mes...

E konsideruar nga të gjithë si aktorja më seksi e momentit në Shqipëri, bukuroshja Olta Gixhari rikthehet të provokojë shqiptarët me fotografi, të cilat...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com