E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Olsi Rama

Etiketim: Olsi Rama

Raporti me kryeministrin dhe jeta private, flet Olsi Rama

Drejtori i Përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama ka folur mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake up” për punën, jetën personale dhe marrëdhënien me vëllain...

Olsi Rama: Ja kur e kuptova që Partizani ishte për titullin...

Titulli kampion që kthehet te Partizani pas 26 vitesh ka shumë protagonistë e mes tyre është edhe drejtori i përgjithshëm Olsi Rama, i cili...

Ekzekutimi i Harizajt/ Detaje të reja të denoncuara tek Berisha: Viktima...

Dalin detaje të reja në lidhje me Edison Harizajn, vlonjatin 39-vjeçar të ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Durrës në një atentat mafioz. Ish-kryeministri Sali Berisha...

Berisha: Xhafa iku se tentoi arrestimin e Dakos

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka thënë mbrëmjen e sotme se shkaku i vërtetë i largimit të Fatmir Xhafajt është Vangjush Dako. Këtë deklaratë Berisha e bëri në emisionin ‘Debat’...

Olsi Rama: Skënderbeu e meritoi, prisja më shumë nga ekipi im

Drejtori i ekipit të Partizanit, Olsi Rama, foli për mediat pas humbjes me Skënderbeun brenda në kryeqytet nga ku deklaroi se Skënderbeu e meritoi...

Denoncimet te Berisha: Ja si vëllezërit Rama po krijojnë monopolin online...

Pas mbylljes së llotarive sportive qëndron monopoli online që kontrollohet nga Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i tij Olsi. Janë të shumta denoncimet që...

Akuza e Berishës: Kompania e naftës ‘Gulf’ është e Olsi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha pretendon se pas komapnisë së naftës "Gulf" që u mori qytetarëve 1.5 milionë euro duke i mashtruar është vëllai i kryeministrit.   Ja...

Vëllai i kryeministrit, Olsi Rama i “Partizanit”, mbjellë pemë për Tiranën

Përfaqësues të Klubit Sportiv "Partizani" që drejtohet nga Olsi Rama dhe disa biznese mbollën sot 100 pemë në Parkun e Liqenit, në kuadër të...

Rama: Panuçi bën mirë që kthen sytë nga Superiorja, por duhet...

Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama ka folur para ndeshjes miqësore Shqipëri-Norvegji, duke treguar se i kanë pëlqyer mendimet e Panuçit për të provuar...

Starova flet pas largimit nga Partizani: Olsi Rama më ofendoi…

Sulejman Starova flet herë të parë pas largimit nga klubi i kuq. Starova theksoi se ndihet i keqardhur për mënyrën se si e larguan nga...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...