E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Olivia Newton-John

Etiketim: Olivia Newton-John

Diagnostikohet për të tretën herë me kancer, aktorja: Do e mposht

Këngëtarja dhe aktorja Olivia Newton-John ka folur për betejën e saj me një diagnozë të tretë të kancerit, duke thënë se do ta mundë...

Këngëtarja flet për gjendjen e saj pas diagnostikimit me kancer

Olivia Newton-John për herë të parë është hapur rreth gjendjes së saj shëndetësore , tre muaj pasi zbuloi se ajo vuan nga kanceri. Aktorja dhe...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...