Ballina Etiketimet Oerd Bylykbashi

Etiketim: Oerd Bylykbashi

PD: KQZ nuk ka tagër të përsërisë zgjedhjet në Shkodër, ‘fallxhorët...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, njëherazi një ndër hartuesit e ligjit dekriminalizimit dhe reformës zgjedhore, shprehet se në 30 qershor nuk kishte zgjedhje. Sipas...

Bylykbashi: Në shtator do të kemi veprim më të ashpër kundër...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, deklaroi në studion e “Ditarit” në A2 se “SPAK-u do të jetë pika e thyerjes mbi mënyrën korruptive...

Bylykbashi: Ka politikanë që nuk u leverdis kjo drejtësi

Ish-deputet i PD-së, Oerd Bylykbashi u shpreh në ''A2 Cnn'', se pavarësisht se jemi 3 vite nga votimi për drejtësinë e re, sot kemi...

3 vite pas miratimit të ndryshimeve Kushtetuese, Rama ka në dorë...

Nga: Oerd Bylykbashi "Gezuar" 21 korrikun! Si sot tre vite me pare ne keto ore, kujtoj ecejaket frenetike ne mes te vapes se Tiranes, hyrje-daljet ne...

Bylykbashi: Fakte nga gjithë Shqiperia tregojnë manipulimin e zgjedhjeve

Oerd Bylykbashi paralajmëron prova të forta për manipulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Ish- deputeti demokrat tha në studion e ABC News se kushti...

Bylykbashi: Manipulimet skandaloze në KQZ, po hapi kutitë Rama largohet

Partia Demokratike denoncoi sot një tjetër skandal nga manipulimi i procesit të 30 qershorit. Vetëm në Elbasan, rezulton se janë më rreth 5 mijë...

Bylykbashi: Rama nuk ka mbështetjen e ndërkombëtarëve

“Kjo është një narrativë që nuk gjen bazë askund, kjo është narrativa e Edi Ramës”, kështu tha ish-deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi në “Top...

PD publikon videon skandaloze të 30 qershorit: Komisionerët mbushin kutitë e...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi, ka denoncuar të premten një rast ku sipas tij, komisionerët e një qendre votimi në Kavajë mbushin kutitë...

Bylykbashi: Rama i ka dhënë porosi Denar Bibës që të vjedhë...

Ish-deputeti i PD, Oerd Bylykbashi i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se Edi Rama i ka dhënë porosi Denar Bibës...

Raporti paraprak i OSBE/ODIHR, Bylykbashi: Do ketë shkelje të reja

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi i ftuar në emisionin “A show” në News  24 komentoi raportin paraprak të misionit të OSBE/ODIHR, i cili...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com