Ballina Etiketimet Odise Roshi

Etiketim: Odise Roshi

Video/ Roshi “ndez” motorrat edhe në Rusi, shënon në transfertën e...

Odise Roshi është rikthyer të jetë protagonist në Rusi. Pas paraqitjet fantastike me kombëtaren shqiptare, ku shënoi edhe një gol në fitoren 4-2 në "Elbasan...

Roshi: Goli për ata që më kritikojnë, nuk ofendova njeri

Odise Roshi ishte protagonist mbrëmjen e sotme duke shënuar një nga golat në fitoren 4-2 ndaj Islandës. Mesfushori dhuroi spektakël në veprimet sulmuese në...

Roshi: Nuk e hedhim poshtë Panuccin, jam 100 për qind gati

Odise Roshi është rikthyer në kombëtare pas një mungese të gjatë. Mesfushori i kombëtares ka folur në konferencën e radhës për shtyp, duke u...

Tjetër lajm i keq për Panuccin, mesfushori titullar dëmtohet rëndë

Christian Panucci vijon të marrë lajme të këqija në prag të nisjes së Ligës së Kombeve. Një nga mesfushorët më të mirë të ekipit...

Zhbllokohet futbollisti i kombëtares, shënon gol në fitoren e Akhmat Grozny...

Mesfushori i kombëtares shqiptare Odise Roshi ka gjetur rrjetën për herë të parë në këtë edicion në kampionatin rus. Fieraku nuk e nisi këtë takim...

Odise Roshi: Krenar që jam kapiten, Kombëtarja më jep një impuls...

Në konferencën para ndeshjes ndaj miqësore ndaj Norvegjisë, mesfushori Odise Roshi do të mbajë shiritin e kapitenit. Mesfushori i njohur është gati për të...

Roshi gol dhe karton të kuq në miqësoren me ekipin e...

Odise Roshi ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësore me skuadrën e tij Akhmat ndaj hungarezëve të Honved. Mesfushori i Kombëtares ka shënuar në minutën...

VIDEO/ ‘Shëno si Odise, k**rvë’, del një këngë për futbollistin e...

Paraqitja shumë e mirë e mesfushorit të kombëtares shqiptare, Odise Roshi, në ndeshjet e fundit më bluzën kuqezi, duket se ka frymezuar disa këngëtarë...

Dy gola në ndeshjet e fundit me Kombëtaren, Roshi barazon Panon...

Odise Roshi nuk është i vetmi, por është njëri nga lojtarët që u ka mbijetuar largimeve të shumta dhe revolucioneve që kanë përfshirë Kombëtaren...

Heroi i takimit, Roshi: Pata frikë se mos na ndodhte si...

Odise Roshi ishte protagonist në mbrëmjen e sotme kur kombëtarja shqiptare mori fitoren 2-0 kundër Lihtenshtejnit në “Elbasan Arena”. Anësori që e nisi takimin...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com