Ballina Etiketimet Nxenese

Etiketim: nxenese

Mësuesi abuzues me nxënëset, i dyshuar për tre raste

Nxënëse që ngacmohen nga mësues, një plagë që rikthehet. Nga skaji i Shqipërisë në skajin tjetër, rrëfehen historitë e frikshme të ngacmimeve. Këtë herë...

Pezullohet mësuesi, puthi në buzë nxënësen 11-vjeçe

Drejtoria Arsimore Delvinë, bën me dije se pas lajmit në media se mësuesi Neshat Tepelena, ndaj të cilit rëndon akuza se ka ngacmuar seksualisht...

Çunat “trendy” të klasës tallnin nxënësen e shkëlqyer, sot…

Mësuese Mirela dhe dy nxënës të shkollës “Petro Nini Luarasi” ftojnë Jetën, nxënëse gjithashtu në këtë shkollë, në rubrikën “Ka një mesazh për ty”...

U arrestua për ngacmim seksual, flet drejtori i shkollës

Drejtori i shkollës së mesme “Babë Dudë Karbunara” në qytetin e Beratit, Yzedin Hajdaraj i cili është arrestuar pas kallëzimit që kanë bërë dy...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com