E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Nusja

Etiketim: nusja

I propozoi martesë me unazë “kukullash”, nusja kërkon të ndahet nga...

Një grua dëshiron të ndahet nga partneri i saj pasi i propozoi me një unazë shumë të vogël. Ajo postoi fotografinë në Reddit duke...

Nuses i ndodh e papritura (VIDEO)

Një nuse kishte vendosur që fotot me fustan nusërie t’i realizonte mbi një motorr uji, por i ka ndodhur e papritura kur po pozonte...

Ndodh edhe kështu/ S’mbuloi dot shpenzimet e dasmës, nusja detyron të...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rumani, ku nusja dhe dhëndri nuk kanë arritur të mbulojnë shpenzimet e dasmës, kështu që i kanë...

I kërkon falje vjehrrës: Të kam borxh, sot të kuptoj

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në programin “E diela shqiptare” u njohëm me historinë e Nazmies dhe Xhelimes, nuse dhe vjehrrë....

Nusja vjedh lulet në kopshtin e fqinjës për të dekoruar dasmën...

Të gjithëve na pëlqen të kursejmë, por kjo nuse e teproi pak. Gruaja ka prerë të gjitha lulet në kopshtin e fqinjës së saj për...

Shokohet nusja, ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me...

Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello. Ish e dashura i ulet...

Shokohet nusja, ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me...

Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello. Ish e dashura i ulet...

Dhëndri “fëlliqet” në dasmën e tij, i shfaqet ish e dashura...

Dhëndri “fëlliqet” në dasmën e tij, i shfaqet ish e dashura me fustan nuseje Një dhëndër ka mbetur pa fjalë në momentin që në dasmën...

E vranë pak ditë para dasmës, nusja me vello në varrin...

Imazhet zemërthyese tregojnë se një grua të ulur në gjunjë në varrin e të fejuarit të saj veshur me vello. Kjo duhej të ishte fundjava...

Nusja i bën daljen fisit, nuk i fton në dasmë pasi...

Një nuse vegane ka vendosur që të lërë jashtë dasmës së saj të gjithë të ftuarit që konsumonin mish. Rastin e veçantë e ka treguar...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com