E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Nudo

Etiketim: nudo

Vajza e biznesmenit, nudo dhe e mbuluar me baltë (FOTO)

Është vetëm 21-vjeç por modelja shqiptare ka guxuar në setin më të fundit fotografik. Niki Delijorgji është shfaqur krejtësisht nudo teksa pozon për aparatin fotografik....

FOTO+18/Imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Bleona nuk e ka problem nudizmin. Këtë herë, janë mediet kroate ato që kanë pulbikuar fotot nudo të Bleonës. ''Kur u shfaq në American Music...

Nudot e një gruaje që vlejnë miliarda

Marie-Thérèse Walter nuk ishte thjesht e dashura e Pikasos, por dhe mikja e tij më e ngushtë. Historianët e artit vijojnë të gjejnë ndikimin...

”I adhuroj detajet që marrin super-vëmendje”, Bleona del nudo

Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të rë në profilin e saj në Instagram, ku duket majft seksi. Ajo ka zgjedhur të dalë nudo...

Rikrijoi fotot nudo të Kim. Rezultati është mahnitës (FOTO)

Kur Carmen Rene pa fotot e fushatës së Kim Kardashian për linjën e parfumeve, postoi në Instagram foton e mëposhtme, që mblodhi mbi 4400...

Demi ka vapë, zbërthehet (FOTO)

Demi Rose pa asnjë dyshim është modelja e cila me format e saj fizike, mund të tërheqë vëmendjen kudo që shkon. Një gjë të tillë...

Sekreti i rinisë, zhytet nudo në lumë në temperaturën -9 gradë

Kjo notare e guximshme bën stërvitje çdo fundjavë, duke notuar nudo në një nga lumenjtë më të ftohtë në Evropë në temperaturat -9 gradë...

Rudina sulmon komentuesit për Gentën: Çfarë llumi…(FOTO)

Ajo që në pjesëmarrjen në Big Brother Albania, diti të tërhqeë vëmendjen që nuk i mungon as sot. Po flasin për Genta Gjaplin, vajzën...

Gazetari sulmon Bleonën: Figurë e trishtë trupore (FOTO)

Veshja e Bleona Qeretit në Vanity Fair pas ceremonisë së çmimeve ''Oscars'', kaloi me zhurmë të madhe në shtypin e huaj. Tabloitet më të mëdhenj...

Bleona u shfaq si zonjë, por i hoqi të gjitha; Mediat...

Bleona e ka kapur vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail ka shkruar për të, edhe pse jo aq mirë sa ne do të donim....

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...