E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Nokia

Etiketim: Nokia

Telefonët e thjeshtë në treg, çmim të ulët dhe 30 ditë...

HMD (qendra e prodhimit të telefonëve Nokia) provoi një farë suksesi kur lançoi telefonët e parët me markën ‘Nokia’ në Kongresin Botëror të Telefonëve...

Njihuni me telefonin e veçantë, ka pesë kamera të pasme

Ajo që HMD ka përgatitur me telefonin e ardhshëm Nokia mund tu duket e pabesueshme. Një imazh i publikuar ditën e sotme tregon një...

Ky është modeli i ri i telefonit me 6GB RAM që...

HMD duket se do të nisë një telefon të ri Nokia në Kinë këtë javë. Kompania ka dërguar ftesa për një ngjarje që do...

Nuk jeni të bindur nga 3310 i ri? Gresso propozon një...

Janë të shumtë ata që janë gati të vënë bast se operacioni nostalgji i hedhur në treg nga Nokia me versionin e ri 3310...

Smartphone i parë nga Nokia, së shpejti në treg

Smartphone-i i parë i firmës Nokia do të lançohet ekskluzivisht në Kinë. Pajisja do të dalë në treg në partneritet me gjigantin lokal të...

Smartphone-i i parë Nokia së shpejti në treg

Smartphone-i i parë i firmës Nokia do të lançohet ekskluzivisht në Kinë. Pajisja do të dalë në treg në partneritet me gjigantin lokal të internetit...

Rikthehet në “modë” telefoni që mban 24 ditë bateri

Për të gjithë nostalgjikët dhe ata që nuk duan e nuk kanë luksin që të qëndrojnë me karikues me vete gjatë gjithë kohës, ja...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...