E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Noizy

Etiketim: Noizy

Noizy dhe Era në një super duet

“Ku ka zë nuk është pa gjë”!  Së fundmi nga një fan page i reperit të njohur Noizy, janë publikuar foto dhe video ku...

Noizy: Mos gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje

Noizy është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Ai është mjaft aktiv në profilin e tij në...

Rihanna dëgjon për Noizyn, ja reagimi i reperit shqiptar

Fiksimin e Noizyt për Rihannën e dimë të gjithë. Më në fund, ajo arriti të dëgjojë emrin e tij, ndonëse nuk i dha aspak...

”Ribashkohen” Noizy dhe Enca

E dimë çfarë menduat (në fakt atë donim) por jo, Enca dhe Noizy janë rikthyer bashkë ama jo në kuptimin e plotë të fjalës....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizy-n

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku...

E provokojnë Noizyn, ia lëshojnë këngën e Stresit

Por sot, Noizy dhe Stresi llogariten si dy nga armiqët me të mëdhenj në estradë, shkruan Syri Kosova. Faqja në Instagram “Hip Hop Shqip” ka...

10 këngët më të klikuara të 2018-s

Përgjatë këtyre ditëve, keni vënë re shkrime të ngjashme me këtë, që përpiqen të përmbledhin 365 ditë në pak fjalë. 2018-a zgjati sa një...

E lidhur me Noizyn?! Modelja serbe i bën komentin acarues reperit

Në momentin kur reperi shqiptar Rigels Rajku lancoi këngën e tij “Ke ngju për mu” ajo që ra më tepër në sy ishte modelja...

Në gjendje të dehur, Noizy publikon videon që bën lëmsh gjithë...

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar. Ai pëlqehet edhe jashtë kufijve ku jo rrallëherë është i ftuar edhe për koncerte të...

Noizy i doli kundër protestës, studentët i bëjnë “diss”

Protesta e studentëve është përkrahur në mënyrë masive nga të gjithë, përveç qeverisë e mbështetësve të saj. Gjerësisht ka gjetur përkrahje dhe tek artistët,...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...