Ballina Etiketimet Njeriu i përkushtuar

Etiketim: Njeriu i përkushtuar

“Njeriu i përkushtuar”, kineasti Piro Milkani, vlerësohet me çmim në Çeki

Kontributi 60-vjeçar i kineastit Piro Milkani është vlerësuar me çmimin “Falënderim njeriut të zotë” në Çeki. Ministri i Jashtëm çek, Tomas Petricek, i ka...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com