E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Nishani

Etiketim: Nishani

Mijëra vajza në rrjet po ‘çmenden’ nga nishani i përbashkët. Mit...

Disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale po shqetësojnë shumë vajza. Së fundmi vajzat në Twitter po shpërndajnë foto të nishaneve që i...

Kriza politike, Nishani: Tryezat politike kanë sjellë zgjidhje, palët të marrin...

Ish-presidenti Bujar Nishani në një intervistë për emisionin “Tempora” të gazetarës Sonila Meço, në RTV Ora komentoi situatën politike në Shqipëri dhe se si...

Burri i deputetes së PS, magjistrat pa Shkollë Magjistrature. Nishani: Ja...

Ndërkohë që Këshilli i Lartë i Prokurorisë i dha dje statusin e magjistratit Bledar Valikajt, bashkëshortit të deputetes së Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, duke u bazuar...

Djegia e mandateve, Nishani: Si e ndihmuan ndërkombëtarët opozitën

I ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” me Nisida Tufën, kreu i këshillit kombëtar në PD, Bujar Nishani komentoi vendimin e opozitës për...

Videoja ku goditet Florenc Hoxha, Nishani: Këta gangsterë duhet të hetohen

Ish-Presidenti Bujar Nishani, dënon goditjen me grusht nga ana e një polici të Florenc Hoxhës, duke i konsideruar banditë. Reagimi i plotë i Bujar Nishanit: Një...

Nishani: Shqiptarët e ndershëm janë në këmbë

Ish-Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka reaguar për protestën e opozitës. Përmes një postimi në facebook, ai thotë se sot në shesh janë shqiptarët...

Nishani: Sjellja e Ramës në Ministrinë e Jashtme, akt poshtërues ndaj...

Ish-presidenti Bujar Nishani e ka cilësuar skandaloz dhe poshtërues veprimin e sotëm të bërë nga kryeministri Edi Rama, ku ky i fundit delegoi Gent...

Nishani: Kamikazët politikë në Polici do të japin hesap para drejtësisë

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani, po ndjek me vëmendje përplasjen e Policisë me studentët protestues në fakultete dhe i ka bërë një paralajmërim, “kamikazëve...

Protesta, Nishani: Rama nuk ka asnjë arsyetim për studentët

Ndërkohë që studentët vijojnë të protestojnë para Kryeministrisë për plotësimin e 8 kërkesave të tyre, ish-presidenti, Bujar Nishani shprehet se kryeministri, Edi Rama nuk...

Retorika e Ramës, Nishani: Studentët kapën shah mat gënjeshtrat

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka komentuar retorikën e kryeministrit Edi Rama bazuar tek protesta e studentëve. Ai gjithashtu përmes një statusi në rrjetin social...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com