Ballina Etiketimet Nikolle Lesi

Etiketim: Nikolle Lesi

Nikoll Lesi flet për 27 vjetorin e “Koha Jonë”

(Kronikë e Televizionit më të madh shqiptar, Top Channel) 27 vjet më parë u botua numri i parë i gazetës “Koha Jonë”, e para gazetë...

Lesi te Zheji: Do të ketë fortunë dhe arrestime në politikë

Gazetari dhe botuesi Nikollë Lesi, gjatë emisionit ''360 Gradë'' të Artur ZHEJIT paralajmëron furtunë në politikën shqiptare. Sipas tij, nga sot deri në Samitin...

Presion politik ndaj shtypit

Nga: Artur RROSHI Dje botuesi i gazetës "Koha Jonë", Nikollë Lesi u shoqërua në polici për verifikumin e një leje rikonstruksioni ndërtimi. Qëllimi i këtij...

Shkruar nga Mimoza Dervishi për 25 vjetorin:”Koha Jone”- In Memoriam!

Nga Mimoza Dervishi (SHBA) Në 11 Maj gazeta e parë, vërtetë e pavarur shqiptare, "Koha Jonë" bën 25 vjeç. Unë hyra aty në gusht të...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com