E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Nikoll Lesi

Etiketim: Nikoll Lesi

Presidenti Meta në Spiten të Lezhës

Presidenti Ilir Meta ka postuar në Facebook një foto nga vizita në fshatin Spiten të Lezhës, së bashku me ish-ministren e PS, Arta Dade...

“Koha Jonë” feston 28 vjetorin e themelimit

(Kronika e televizionit "Ora News" për festën e themelimit të "Koha Jonë") Gazeta 'Koha Jonë ka festuar 28 vjetorin e themelimit. Në festën e organizuar në...

90 ditët e burgut të Martin Lekës; Gazetari i “Koha Jonë”...

Çerek shekulli më parë gazetari i “Koha Jonë”, Martin Leka fitoi lirinë. Ai ishte dënuar me burg dhe si sot në 4 majin e...

Nikoll Lesi intervistë në “Fax News”

Drejtori i gazetës "Koha Jonë", Nikoll Lesi, intervistë në "Fax News". (video) https://www.youtube.com/watch?v=6BJP1bs8-y8

Zoti Sandër Lleshi, thirri mendjes se do të braktisin kryeministri dhe...

Nga Nikoll Lesi Sandër Lleshi është një ish-gjeneral ushtarak, mirditor nga origjina. Ata që e njohin, flasin për një njeri korrekt, i pakorruptuar dhe besimtar...

Qeverisja dhe dekreti i ministrit, Edi Rama përballë gazetarëve

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv. Shefi i qeverisë ishte përballë një paneli...

Sot Gazeta “Koha Jonë” mbushi 27 vjet!

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

Policia, e fortë me të dobëtit dhe si m.. para të...

Nga Mero Baze* Tek historia e Nikoll Lesit me policinë, kemi rastin të shikojmë fytyrën e vërtet të policisë shqiptare. Ai rast nuk është i rënd...

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë: Solidarizohemi me “Koha Jonë”. Jo presione ndaj...

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pas incidentit të ndodhur mes policisë dhe gazetës “Koha Jonë”. Në një deklarate për media, UGSH shpreh solidaritet me...

Ekskluzive/ Bujar Nishani: Pa votat e LSI nuk pranoj kandidimin si...

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani në një intervistë ekskluzive për “Koha Jonë” flet për bojkotin e PD, debatin për dekretimin e ministrave dhe për...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com