Ballina Etiketimet Nike

Etiketim: Nike

Nike, sjell në treg atletet të cilat mund t’i komandoni, nëpërmjet...

Nike, sjell në treg atletet Adapt Huarache, të cilat janë një ridizajnim i modelit origjinal Nike Huarache, i lançuar për herë të parë në...

Këpucët e rralla Nike shiten për 437.500 dollarë

Një palë këpucë të rralla Nike të diznejuara nga gjiganti i veshjeve sportive janë shitur për një çmim rekord prej 437.500 dollarë. Ata u shitën...

Sponsori kryesor i Ronaldos ngre shqetësime për lojtarin

Gjiganti amerikan i veshjeve sportive Nike tha se është “thellësisht i shqetësuar” me akuzat për përdhunim kundër yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo. Kompania që ka...

VIDEO/ Reklama e re e Nike: Kevin Hart e Kobe Bryant...

Pasi bashkëpunoi me britanikët e njohur si, Skepta, Harry Kane dhe Kurupt FM, për videon “Nothing Beats a Londoner”, kompania Nike në videon e...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com