E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Nik Xhelilaj

Etiketim: Nik Xhelilaj

Revista prestigjioze gjermane jehonë Nik Xhelilajt, ja ç’shkruhet për aktorin

Aktori shumë i dashur për publikun të cilin tashmë prej kohësh e shohim si pjesë të kinematografisë turke por jo vetem, së fundmi është...

Nik Xhelilaj tregon “peripecitë” për t’u bërë pjesë e kinematografisë turke

Jo më kot është cilësur si një nga meshkujt më sexy në Shqipëri. Pasi magjepsi tëgjithë me pamjen dhe aftësitë e tij aktoriale, Nik Xhelilaj...

VIDEO/ Aktori i njohur shan shqip në serialin turk

Me origjinë është shqiptar por fama e tij më e madhe është në shtetin turk. Aktori Nik Xhelilaj së fundmi është bërë pjesë e serialit...

Nik Xhelilaj: Në serialin e ri turk luaj rolin e një...

Në një intervistë për emisionin ''Nin’’ Nik Xhelilaj ndau disa detaje në lidhje me serialin e ri turk, në të cilin ai do të...

Seriali turk sjell Nik Xhelilin në rolin e një ‘terroristi’

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili karrierën e tij e zhvillon mes Turqisë, Gjermanisë e Shqipërisë, në një intervistë ekskluzive për RTV...

FOTO/ Sa shumë ka ndryshuar Nik Xhelilaj, nuk do t’ju besoni...

Ka zënë vend në listën e shqiptarëve më të famshëm në botë. Aktori shqiptar Nik Xhelilaj së fundmi ka marrë pjesë në Berlinale por ajo...

FOTO/ Nik Xhelilaj tregon si arriti të formonte trupin e Winnetou

Jemi mësuar të flasim për transformimet fizike të aktorëve të njohur të Hollywood-it për role të ndryshme, por këtë herë përmes të njëjtit proces...

Nik Xhelilaj në rolin e Winnetou

Nik Xhelilaj duket se po shkëlqen dhe suksesi është i dukshëm nga premiera e mbrëmjes së të dielës në Televizionin Publik Gjerman, në rolin...

Artikulli i revistës gjermane për aktorin shqiptar: Shumë seksi!

Nik Xhelilaj po konfirmohet gjithnjë e më shumë si aktor në tregun ndërkombëtar të kinematografisë. Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, me pjesëmarrjen e...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...