Ballina Etiketimet Nicole Kidman

Etiketim: Nicole Kidman

Nicole Kidman e panjohur me look-un e ri, artistja pret flokët

Nicole Kidman asnjëherë nuk ka bërë një ndryshim drastik me modelin e saj të flokëve gjatë karrierës, maksimumi ka kaluar nga e kuqja në...

Tom Cruise ndalon Nicole Kidman që të marrë pjesë në dasmën...

Aktori shumë i famshëm amerikan Tom Cruis  prej kohësh është pjesë e besimit të një religjionin kontrovers të quajtur ‘Scientologji’ . Po ashtu dhe djali i...

Aktorja 51-vjeçare vërteton se mosha është thjesht një numër

Nicole Kidman i ka kujtuar fansave përse mbetet një prej yjeve më seksi hollivudianë. Nëna e tre fëmijëve, 51-vjeçarja duket me linja të përsosura në...

Nicole Kidman flet për herë të parë për fëmijët adoptiv me...

"Janë të rritur dhe janë në gjendje të marrin vendimet e tyre. Kanë zgjedhur Scientology dhe si nënë është detyra ime ti dua". Kështu...

Shokon Nicole Kidman: “Martesa me Tom Cruise më ruajti nga abuzimet...

Një martesë me dashuri dhe....pushtet. Kështu, Nicole Kidman e përkufizon marrëdhënien e saj me Tom Cruise në një intervistë për New York Magazine: "Te jesh...

Nicole Kidman, asnjë rrudhë në fytyrë në Toronto Film Festival

Nicole Kidman ka qenë e pranishme në Al TIFF (Toronto international Film Festival) për të prezantuar filmin e saj të ri “Destroyer”, një triller...

Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e...

Nicole Kidman dhe bashkëshorti i saj, këngëtari australian, Keith Urban, festojnë 12 vjetorin e martesës. Cifti ka dy fëmijë dhe duken më të lumtur se...

Rrëfehet aktorja: Të bëhesha nënë ishte mrekulli, unë dhe Tom Cruis...

Nicole Kidman rrëfen për herë të parë pas shumë vitesh për humbjen e dy fëmijëve. Bëhet fjalë për rreth 30 vjet më parë kur...

Nicole Kidman transformohet tërësisht!

Nicole Kidman nuk e keni parë kurrë kështu! Aktorja 50 vjeçare është parë në Los Anxhelos gjatë xhirimeve të filmit të ri thriller “Destroyer”, me...

FOTO/ Seti fotografik horror i Nicole Kidman

Është një aktore e madhe që mund të luajë çfarëdolloj roli dhe Nicole Kidman tregoi në setin e fundit të saj fotografik se mund...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com