E hënë, Qershor 17, 2019
Ballina Etiketimet Nicki Minaj

Etiketim: Nicki Minaj

Nicki Minaj e anulon koncertin në minutën e fundit

Për herë të dytë në dy muaj, Nicki Minaj  ka anuluar koncertin në minutën e fundit. Reperja duhej të performonte në Bordo, Francë. Megjithatë, pasi...

Armiqësi mes Ariana Grandes dhe Nicki Minaj? Reagojnë këngëtaret

Nicki Minaj ka hedhur poshtë thashethemet për një armiqësi mes saj dhe Ariana Grande. Reperja tregoi dashurinë për këngëtaren në këngën e saj të re...

Nicki Minaj tani edhe në kinema, do të dublojë në “Angry...

Edhe për reperen amerikane Nicki Minaj po hapen dyert e kinemasë. Këngëtarja do të jetë pjesë e kastit vokal të “The Angry Birds Movie...

Klipi i ri i reperëve të famshëm gati përfundoi në tragjedi,...

Disa të shtëna janë dëgjuar në një shtëpi në Beverly Hills ku reperi Tekashi 6ix9ine po xhironte për një klip muzikor me Kanye West...

Pas sherrit të madh, pajtohen Cardi B dhe Nicki Minaj

Pas sherrit të madh dhe shumë të përfolur të dy repereve, Nicki Minaj dhe Cardi B, ka ardhur koha që ato të dyja të...

Sherri nuk mbaroi me këpucën, Cardi B sulmon sërish Nicki Minaj

Ekipi i Cardi B ka bërë përgatitje të mëdha për të sjellë një hit që do godasë drejtpërdrejt rivalen Nicki Minaj. Burime pranë reperes kanë...

Cardi B rrëfen të vërtetën e sherrit me këpucë

Në fillim ishin mikesha shumë të mira dhe realizuan një projekt muzikor së bashku por më vonë çdo gjë mori rrjedhë tjetër. U përfol...

“Veshi rrobat dhe s’ia ktheu”, këngëtarja paditet nga stilisti

Nicki Minaj është hedhur në gjyq nga stilisti francez Maher Jridi, i cili e akuzon atë se ka përdorur rrobat e krijuara nga ai...

Cardi B i merr “të dashurin”, shikoni çfarë i bën Nicki...

Konflikti mes Cardi B dhe Nicki Minaj nuk ka marrë fund ende. Pasi dolën fjalët se Cardi B po planifikon këngë me ish-të dashurin...

Nicki Minaj, një viktimë dhune e të dashurit dhe babait!

Përpara miliona fansave, Nicki Minaj vendosi të rrëfehej rreth kohërave më të tmerrshme të jetës së saj. Reperja postoi në Instagram dy klipe të...

EDITORIAL

Denoncimi i PD: Edi Rama po kërkon arrestimin me forcë të Lulzim Bashës

Partia Demokratike ka denoncuar sot një skenar të Edi Ramës për të urdhëruar prokurorinë që të shoqërojë...

FORUM

Detyrimet e Ramës, gati hapja e burgjeve!

Nëse i bën një shoshitje fjalimeve të maskuara si ‘elektorale’ të Edi Ramës nëpër Shqipëri, ajo që...

Britania po largohet nga BE, por jo nga Evropa

Nga Malcolm Rifkind Në politikën britanike, asgjë nuk ka qenë më e njëjtë që nga referendimi i vitit...