Ballina Etiketimet Nia Franklin

Etiketim: Nia Franklin

Foto/ Miss Amerika është Nia Franklin, e para pas #Metoo

25-vjeçarja afro-amerikane Nia Imani Franklin është Miss-i i ri i Amerikës dhe është e para pas lëvizjes #MeToo kundër ngacmimeve seksuale, që ka trazuar...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com