E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Ngrica

Etiketim: ngrica

Ngrica në të gjithë vendin – Temperaturat do të arrijnë minus...

Temperaturat e ulta do të vazhdojnë të qëndrojnë deri në martën në mbrëmje. Sipas parashikimit të IGJEUM, temperaturat minimale do të arrijnë minus 15...

Bora ”mbërthen” Shqipërinë (FOTO)

Reshjet intensive të borës dhe temperaturat e ulëta kanë "mbërthyer" gjysmën e Shqipërisë. Reshjet nuk mungojnë as në veri të vendit por ajo që...

Vijonë reshjet e dëborës. I ftohti ekstrem zbret në Lushnje

I ftohti mban të mbërthyer Shqipërinë dhe këtë mëngjes dëbora ka zbritur edhe në ultësirën perëndimore. Në Lushnje këtë mëngjes nisën reshjet e dëborës. Dëborë...

Ngricat, shtyhet me 1 javë Kategoria Superiore

Superliga do të rinisë me 1 javë vonesë nga data e parashikuar. Federata Shqiptare e Futbollit komunikoi vendimin që ekipet të rikthehen në fushë...

Shkupi, kryeqyteti më i ftohtë në Evropë

Me -21 gradë celsius të matura, kryeqyteti i Maqedonisë, për të dytën ditë radhazi është kryeqyteti i më i ftohtë në rajon, ndërsa sot...

Dokle thumba qeverisë: Qytetarët meritojnë më shumë nga ju që u...

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle ka postuar sot disa fotografi në faqen e tij në Facebook dhe kritikon qeverinë për mosmarrjen e masave...

Përveç gripit dhe të ftohtit, ja me çfarë po përballen tjetër...

Në këto ditë të acarta për vendin, kur temperaturat prej vitesh nuk kishin arritur këto nivele nën zero, shqiptarët po përballen me shumë probleme....

Qeverisje me termometër!

Nga Arian Galdini/Nuk ka fushate elektorale ku ne nuk degjojme statistika se sa shume gjera te mira kane bere sipas tyre ata qe jane...

Ra ky I ftohtë dhe u pamë

Por ky dimër vlen për të kuptuar se për ta përbëlluar atë duhet që Shqipëria të investoj në infrastukrën e saj si një shtet...

PD: Kompania e Sadri Abazit nuk pastron rrugët, u mbyll telefonin...

Deputeti i PD-së, Arben Ristani ka akuzuar qeverinë se ka braktisur banorët në veri të vendit duke i lënë të bllokuar nga bora. Në një...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

PËR TY QË E NDJEN VETEN DEMOKRAT (VIDEO)

Nga Sokrat Turtulli Teksa po ndiqja një nga mitingjet e Dr Berishës, nuk di pse mu rrënqeth i...

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com