E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Zbulohet strategjia e Juventus për të nënshkruar me Neymar

Ylli Brazilian Neymar mund të përfundojë tek skuadra e Juventusit. Mediat spanjolle njoftojnë se drejtuesit e klubit italian janë të gatshëm të ofrojnë dy...

E BUJSHME/ Juventus ofron dy lojtarë dhe para për të rrëmbyer...

Neymar kërkon të largohet nga PSG dhe ky trashmë nuk është më një mister. Sulmuesi i ka kërkuar largimin skuadrës franceze dhe u është...

Reali bën një ofertë zyrtare për Neymarin, përfshin edhe “dështakun” Bale

Destinacioni perfekt për Neymar mbetet Barcelona, por në të ardhmen e superyllit brazilian vazhdon të jenë prezent edhe zërat që e shohin te Real...

Neymar rikthehet te PSG-ja, gazeta spanjolle e dërgon në … Torino

Neymar Jr rikthehet të stërvitet me PSG-në. Edhe pse me një javë vonesë, këmbëngulja e brazilianit për të qënë sërish pjesë e kampionëve të Francës...

Dy lojtarë dhe 40 milionë euro, Barcelona bën ofertën e radhës...

Bisedimet mes Barcelonës dhe PSG-së për rikthimin e Neymar në “Camp Nou” kanë nisur. Kontaktet vijojnë prej gati dy muajsh, por asnjëherë në rrugë...

“Kujtimi më i bukur?”/ Neymar, i pandreqshëm! Momenti më emocionues i...

Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madje ai nuk është paraqitur në stërvitje me skuadrën...

PSG e pezulloi, Neymar Jr bën veprimin e fundit drejt …

Ndoshta i nxitur nga dëshira e tij për të lënë Paris Saint-Germain dhe për t'u kthyer në Barcelonë, Neymar ka dhënë një tjetër shenjë...

Neymar ”plas divorcin” me PSG

5 vite nga firmosja e super kontratës me PSG, Neymar konfirmon se “divorci” me klubin francez është shumë afër. Sulmuesi brazilian mësohet se vendimin e tij...

10 lojtarët me rënien më të madhe në sezonin e fundit

Vlerat e futbollistëve në vitet e fundit në merkato janë rritur shumë, por ka edhe raste përjashtuese, kur ndodh edhe e kundërta. Disa nga...

“Shihemi së shpejti te Barcelona”, Neymar merr bekimin e Messit

Nuk ishte mbrëmja e duhur për të diskutuar gjatë, Messi ishte i shkatërruar pas dështimit të radhës me Argjentinën, as ngushëllimi i Neymar nuk...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com